Bilic'in koltuğu sallanıyor!

Bilic'in koltuğu sallanıyor!

Leicester City'nin şampiyon olduğu 2015-16 sezonunu 7.likle sonlandıran West Ham, amacına ulaşmış ve Bilic'e yönetim kanadının duyduğu güven artmıştı.

Ancak Hırvat teknik adam, bu sezona istediği gibi bir başlangıç yapamadı. 5 hafta içinde yalnızca 3 puan toplayabilen Londra ekibi, Premier Lig'deki ilk maçına Stamford Bridge'de çıkarak evine mağlup dönmüştü.

2. haftada evinde Bournemouth'a karşı 1-0lık üstünlük sağlayabilen Çekiçler, zorlu Manchester City deplasmanı ve Watford karşısında da puan alamadı.

Cumartesi günü West Broomwich karşılaşması için Hawthorns'a konuk olan West Ham, kalesinde 4 gol görerek sezondaki ilk farklı mağlubiyetini aldı.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında ilk yarıyı 4-0 tamamlayan takımını yöneten kendisi hakkında utanç duyduğunu belirten Bilic, herkesi hayl kırıklığına uğrattığını açıklayarak tüm sorumluluğu üstüne aldı.

Sezona başladıklarından beri kötü günler geçirdiğini belirten Hırvat hoca, geçen seneki performanslarını bu yıl gösteremedikleri dolayısı ile ekipten şikayetçi oldu. Düzenin sağlanması gerektiğini ve sorumlu kişinin kendisi olduğunu hatırlatarak sözlerine son veren Bilic, bir daha tekrarlanmaması için gereken herşeyi yapacağının teminatını verdi.

Londra ekibinde ise Üst üste alınan kötü sonuçlar neticesinde teknik adam ile anlaşma yenilemeyi düşünen kulüp yönetimi, bu isteğini ocak ayına erteledi.

Şu an için Premier Lig tablosunun 18. sırasında bulunan West Ham United, önümüzdeki hafta kendi evinde Southampton ile karşılaşacak. 

Fanatik

Tarih: 19.09.2016 17:00
;